درباره باداب


بنام خالق زيبايي ها


بعنوان يك ايراني همواره از محجور ماندن طبيعت بي بديل اين پهنه ي ارزشمند، ايران عزيزمان، احساس تكليف مي كرده ايم، احساس تكليفي آنچنان استوار كه ما را برآن داشت تا در ابتدا جاي جاي اين خاك زرخير را درنورديم و از عجايب آن حيرت زده شويم و سپس در راستاي پرداختن به هدف اصلي مان كه شناساندن اين طلاي سبز به هموطنان و كل دنيا بوده است، گام برداريم.
سفر گرچه به خودي خود تنها يك واژه است، اما ماوراي اين واژه دنيايي از وقايع نهفته است كه گاه مسير زندگي ما را به كل تغيير مي دهد؛ سفر هرچه پربار تر، توشه و تجربه ي بيشتري را براي مسافران به ارمغان مي آورد.
فارغ از تمام مشغوليات اين دنياي پر از روزمرگي، عزم سفر كرديم از شرق تا غرب شمال تا جنوب تا با يكايك اندوخته هاي بصري اين سرزمين پهناور آشنا شويم، آشنايي آنچنان قوي كه همراه و همگام شما سفرهاي خاطره ساز و ايمني را رقم بزنيم.
تيم باداب مفتخر است بعنوان يكي از اولين برگزاركننده هاي تورهاي طبيعت گردي و هيجان انگيز در سراسر ايران عزيز، قدم به عرصه فعاليت بگذارد. اين تيم به سرپرستي مهندس احسان سرشار فعاليت حرفه اي خود را بطور مستقل از سال ۱۳۹۲ آغاز كرده است. برگزاري سالانه ۸۰ تور از جمله افتخارات و ركوردهاي ما بحساب مي آيد.
تيم باداب متشكل از نفرات مختلفی است كه هريك به نوعي تخصص خودرا در راستاي اعتلاي گرانمايه ترين ميراث اين سرزمين، يعني طبيعت و محيط زيست آن، بكارگرفته اند.

حال كه نيمي از مسير رسيدن به هدف والاي خود، تلاش در خصوص شناساندن هرچه بيشتر زيبايي هاي منحصر بفرد ايران، را پيموده ايم؛ با درپيش گرفتن تمامي تلاشها در خصوص گسترده تر كردن برنامه تورهاي داخلي، گام در مسير جديدي گذاشته ايم.
مفتخريم به اينكه باداب تنها مجري تخصصي تورهاي طبيعت گردي و هيجان انگيز در مقاصد خارج از كشور از جمله نپال ، بالی ، ویتنام ، فیلیپین ، ماداگاسکار و... در جنوب کشور است. 
در تمامي ساليان درخشان فعاليت در عرصه تورگرداني در داخل كشور پهناورمان، در كنار تلاش بي وقفه جهت جلب رضايت همراهانمان، همواره به حفاظت از اين طلاي سبز گرانبها انديشيده ايم. انديشه اي كه امروز به جزء بي بديلي از هويت اين تيم تبديل شده و همراهان ما به خوبي آنرا مي شناسند.
بي وقفه تلاش خواهيم كرد تا بهترين هاي سرزمينمان، و بهترين هاي دنيا را در اختيار شما همراهان عزيز قراردهيم، و براين باوريم كه بهترين بودن لقب هيچ مجموعه اي نيست؛ بهترين بودن صرفا حاصل تلاش و برنامه ريزي بي وقفه اي است كه مارا به سمت هدف والايمان رهنمون ميسازد. 


باداب راه آشتي با طبيعت
با احترام